Clouds Market'teki sipariş modülü hakkında

Clouds Market üzerinden sipariş modülü satın almanız halinde havale, EFT, kapıda ödeme, PayPal ve kredi kartları(Iyzico) ile siteniz üzerinden satış gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ödemeleri için Iyzico altyapısı kullanılmaktadır. Kredi kartı ile satış seçeneğini aktif hale getirmek için Iyzico üyesi/kullanıcısı olmanız gerekmektedir. Iyzico kullanıcısı olmak ve diğer detaylar için buraya tıklayarak Iyzico ile irtibata geçebilirsiniz.

Iyzico Üyelik Başvurusu Yapacaklara Notlar:

  • Başvuru öncesi teslimat ve iade, gizlilik, mesafeli satış sözleşmelerinin bulunduğu sayfalar oluşturup, ilgili sayfalara ana sayfada yer veriniz. (İçerik ve menü işlemleri -> Kayıtlı sayfalar -> Sözleşme sayfası -> Ana sayfada göster: Evet -> Güncelle)
  • 5 adet ve üzeri sayıda ürün için satış sayfaları oluşturunuz.
  • Başvurunuz esnasında ve sonraki süreçte Iyzico'ya mutlaka "Clouds Web altyapısı ve güvenli ödeme sayfalarını kullandığınızı" belirtiniz.

PayPal ile satış seçeneğini aktif hale getirmek için PayPal üyesi/kullanıcısı olmanız gerekmektedir. PayPal kullanıcısı olmak ve diğer detaylar için buraya tıklayarak PayPal ile irtibata geçebilirsiniz.

Önemli not:
Üyelik ve diğer detaylar, Clouds Web'den bağımsız olarak, Iyzico ve PayPal tarafından gerçekleştirilmektedir.

Sipariş modülü için buraya tıklayınız.